SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES BLU STAR, DURRES.

 • €100,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES BLU STAR, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €100,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m².  Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues i cili disponon ashensor.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 7, 2021 at 2:51 pm
 • Cmimi: €100,000
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €250
Pallati i Sportit "Ramazan Njala", Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 days ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €200
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 6 PRANE ISH RAJONIT,DURRES.

 • €200
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!

 • €67,000
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala