SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RESTORANT MAJESTIC GOLEM, DURRES.

 • €121,000
Golem, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RESTORANT MAJESTIC GOLEM, DURRES.

Golem, Albania
 • €121,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin 3 te nje pallati cilesor me ashensor. Ofron pamje nga deti.

 • Adresa Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on July 25, 2022 at 11:36 am
 • Cmimi: €121,000
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE STACIONIN E PARE PLAZH,DURRES.

 • €200
Plazh, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EDART, PLAZH, DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €80,000
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA, PRANE RESTORANT COLOMBIA, DURRES.

 • €100,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj