SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, DURRES.

 • €26,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €26,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 28, 2021 at 12:42 pm
 • Cmimi: €26,000
 • Siperfaqe: 58 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €125
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PRANVERES QENDER,DURRES.

 • €300
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI,PLAZH DURRES!

 • €42,000
Rruga Pavaresia 13, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALL PELIKANIT PLAZH,DURRES

 • €35,000
Rruga Jusuf Myzyri, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta