SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES .

 • €93,000
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES .

Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • €93,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne kati e 2 te nje pallati cilesor te sapo ndertuar .

 • Adresa Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 12, 2021 at 11:37 am
 • Cmimi: €93,000
 • Siperfaqe: 117 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €350/muaji
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €115,000

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE + GARAZHD PRANE ISH RAJONIT DURRES .

 • €115,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago
 • €46,900

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH, DURRES.

 • €46,900
Luxury Adriatik Hotel & SPA, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €700
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli