SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES .

 • €125,000
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES .

Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • €125,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne kati e 4  te nje pallati cilesor te sapo ndertuar.

 • Adresa Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 12, 2021 at 11:40 am
 • Cmimi: €125,000
 • Siperfaqe: 157 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €250/Muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE LULISHTJA 1 MAJI,DURRES!

 • €250/Muaji
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA GASONIERE, PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €180
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES.

 • €225
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €50,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE URA E DAJLANIT,DURRES!

 • €50,000
Rruga Adria 17, Durrës 2001, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli