SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

 • €40,000
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • €40,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 27, 2021 at 9:49 am
 • Cmimi: €40,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €37,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €37,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE RROTES SE KUQE, DURRES.

 • €85,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 16, PRANE KAZAZIT ,DURRES.

 • €200
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj