SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI.PLAZH,DURRES.

 • €39,000
Rigels Shisha Lounge, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI.PLAZH,DURRES.

Rigels Shisha Lounge, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €39,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor.

 • Adresa Rigels Shisha Lounge, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on November 19, 2022 at 9:50 am
 • Cmimi: €39,000
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA, DURRES.

 • €55,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €43,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES GREKE, DURRES.

 • €43,000
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €34,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT VIENNA, GOLEM,DURRES.

 • €34,000
Kompleksi Vienna, Rruga Viena, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA RRUGA KUMINI DURRES!

 • €300
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli