SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES GREKE,DURRES.

 • €75,000
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES GREKE,DURRES.

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • €75,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor .

 • Adresa Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 20, 2022 at 10:54 am
 • Cmimi: €75,000
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , LAGJA 17 UJESJELLESI, DURRES.

 • €55,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT TE MADH INDUSTRIAL, DURRES.

 • €125
Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE,SPITALLE,DURRES.

 • €200
Spitallë Qendër, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE FLAGSHIP , DURRES.

 • €300
Flagship Center, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala