SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE, VOLLGA, DURRES.

 • €100,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE, VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €100,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.. Disponon nje mobilim te ri dhe modern. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 31, 2022 at 12:10 pm
 • Cmimi: €100,000
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PORTI,DURRES.

 • €300
Porti i Durrësit
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Featured
 • Contact for price

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT ME PAMJE NGA DETI, DURRES.

 • €72,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €350
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala