SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE, VOLLGA, DURRES.

 • €120,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE, VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €120,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Disponon nje mobilim te ri dhe modern. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 25, 2022 at 6:25 pm
 • Cmimi: €120,000
 • Siperfaqe: 102 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €110,000
L1, Shetitorja, Durrës 2001, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE VILA KORAL,PLAZH,DURRES

 • €300
Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

 • €200
Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
Per Shitje
 • €38,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE BELLA VISTA GOLEM, DURRES.

 • €38,000
Hotel Bellavista, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj