SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES NAIM FRASHERI, DURRES.

 • €49,000
Naim Frashëri High School, Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES NAIM FRASHERI, DURRES.

Naim Frashëri High School, Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Albania
 • €49,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane shkolles Naim Frasheri.

 • Adresa Naim Frashëri High School, Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 21, 2021 at 12:06 pm
 • Cmimi: €49,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, DURRES.

 • €250
Flagship Center, Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RESORT KAMELIA 3,GOLEM,DURRES.

 • €48,000
Resort Kamelia 3, Durres, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA ADRIA, DURRES.

 • €350
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

SHITEN APARTAMENTE 1+1 PRANE SUPREM HOTEL SPA,QERRET,DURRES.

 • €700
Brilliant Hotel & SPA, Qerret, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj