SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES SE FISKULTURES,DURRES!

 • €59,000
Rruga Horizonti, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES SE FISKULTURES,DURRES!

Rruga Horizonti, Durrës, Albania
 • €59,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES SE FISKULTURES,DURRES!Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 2 ballkone.Kati i 3 i nje pallati te ri me ashensor. INFO:0676681597 SIPERFAQE (130 m2)

 • Adresa Rruga Horizonti, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 2000
 • Zona Stadiumi
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on January 8, 2022 at 10:55 am
 • Cmimi: €59,000
 • Siperfaqe: 130 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 3

Vecori te tjera

 • Dhoma Ndjenje: Dhoma Ndjenje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €175

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

 • €175
Stadiumi
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
Per Shitje
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €57,000
Hotel Majestic, SH4, Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Shitur
 • €36,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!

 • €36,000
Rruga Qafe Bote, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 5 PRANE ISH RAJONIT,DURRES.

 • €55,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj