SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT QENDER, DURRES.

 • €84,000
stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT QENDER, DURRES.

stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €84,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 28, 2021 at 2:26 pm
 • Cmimi: €84,000
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DETIT RRUGA PAVARESIA, PRANE HOTEL ADRIATIK, DURRES.

 • €75,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE BASHKISE , DURRES.

 • €260
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago
 • €63,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

 • €63,000
Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €29,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, DURRES.

 • €29,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala