SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE STADIUMIT, DURRES.

 • €135,000
Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE STADIUMIT, DURRES.

Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • €135,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 91 m2, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, e sapo mobiluar cdo gje e re sic shihet dhe ne foto, pallati eshte i sapondertuar i vitit 2023, apartamenti pozicionohet ne katin 5 me ashensor.

 • Adresa Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 11:47 am
 • Cmimi: €135,000
 • Siperfaqe: 91 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Viti Ndërtimit: 2023
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE POLIKLINIKES, DURRES.

 • €300
Poliklinika, Rruga Cajupi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
Me Qera
 • €500

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE ISH RAJONIT,DURRES.

 • €500
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
Me Qera
 • €450

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE RROTONDOS KENETE, DURRES.

 • €450
Stadiumi
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EDART, PLAZH, DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi