SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

 • €64,500
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • €64,500

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar te qytetit.

 • Adresa Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 6:02 pm
 • Cmimi: €64,500
 • Siperfaqe: 99 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €190

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 16,DURRES.

 • €190
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €265

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES,QENDER,DURRES.

 • €265
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Per Shitje
 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

 • €85,000
Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
Me Qera
 • €240

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES

 • €240
Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj