SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €54,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • €54,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84m² . Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 26, 2021 at 6:33 am
 • Cmimi: €54,000
 • Siperfaqe: 84 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €37,800

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FIDANISHTES, DURRES.

 • €37,800
Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT QENDER, DURRES.

 • €250
stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 MBRAPA BIG MARKET, PLAZH, DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: `
 • Tualet: `
 • Dhoma Ndenje: `
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €47,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA EGNATIA, DURRES.

 • €47,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala