SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE UJESJELLSIT, DURRES.

 • €105,000
lagja 17 durres

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE UJESJELLSIT, DURRES.

lagja 17 durres
 • €105,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 120 m/2, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti eshte i arreduar i mungon vetem mobilja e kuzhines dhe 1 dhome gjumi, pozicionohet ne katin 11 me ashensor te sapovendosur.

 • Adresa lagja 17 durres

Detaje

Updated on June 11, 2024 at 1:25 pm
 • Cmimi: €105,000
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 11
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE RROTES KUQE, PLAZH, DURRES.

 • €53,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €83,000

SHITET APARTAMENT 1+1, PLAZH ILIRIA, DURRES.

 • €83,000
Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
Dhene me qera
 • €85

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 MBRAPA GJYKATES SE APELIT SHKOZET,DURRES.

 • €85
Shkozet, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI.PLAZH,DURRES.

 • €39,000
Rigels Shisha Lounge, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi