SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLSIT, LAGJA 17 ,DURRES.

 • €60,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLSIT, LAGJA 17 ,DURRES.

Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • €60,000

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor te pa demtuar nga termeti.

 • Adresa Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2001

Detaje

Updated on February 23, 2021 at 11:01 am
 • Cmimi: €60,000
 • Siperfaqe: 105 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1, LAGJA 4, PRANE QENDRES SE GJUHEVE TE HUAJA , DURRES.

 • €77,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BEDRIE BEBEZIQI RRUGA EGNATIA , DURRES .

 • €53,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT ,DURRES.

 • €55,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 3+1 + AMBIENT BIZNESI , PRANE TREGUT TE MADH INDUSTRIAL , DURRES .

 • €80,000
Stacioni Zjarrfikesve Durres, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli