SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

 • €45,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €45,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues prane rruges kryesore.

 • Adresa Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on December 21, 2021 at 11:03 am
 • Cmimi: €45,000
 • Siperfaqe: 84 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €125
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

 • €165
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
Featured
 • €230/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA ,DURRES!

 • €230/muaji
Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €470
 • €450

JEPET PER QERA KATI 3 I NJE VILE NE VOLLGA, DURRES.

 • €470
 • €450
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala