SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA E DESHMOREVE ,DURRES.

 • €48,000
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA E DESHMOREVE ,DURRES.

Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • €48,000

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne 1 kuzhine, 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues pa ashensor. Eshte ne nje zone te zhvilluar te qytetit.

 • Adresa Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 20, 2021 at 8:01 am
 • Cmimi: €48,000
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €55,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA E MIQESIS, SHKOZET, DURRES .

 • €55,000
Rruga e Miqesise, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €125
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE DEGES POLICISE, DURRES.

 • €140
Dega Policise, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI I POLICISE,DURRES!

 • €65,000
Rruga Kasem Durresi 34, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala