SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA EGNATIA, PRANE TATIM TAKSAVE ,DURRES.

 • €47,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA EGNATIA, PRANE TATIM TAKSAVE ,DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €47,000

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, ne qender te qytetit.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 22, 2021 at 2:32 pm
 • Cmimi: €47,000
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €79,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES.

 • €79,000
stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, RROTA E KUQE, PLAZH, DURRES.

 • €200
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
Featured
 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €70,800

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

 • €70,800
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala