SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER E MOBILUAR NE DURRES!

 • €93,000
Rruga Mujo Ulqinaku 62, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER E MOBILUAR NE DURRES!

Rruga Mujo Ulqinaku 62, Durrës, Albania
 • €93,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 1 verande me ballkon.Kati i 5 i nje pallati mjaft cilesore prane pallatit te sportit.INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku 62, Durrës, Albania
 • Qyteti Qarku i Durrësit
 • Zip 2001
 • Zona Stadiumi
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 3:59 pm
 • Cmimi: €93,000
 • Siperfaqe: 130 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €63,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, ILIRIA PLAZH, DURRES.

 • €63,000
Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garazh: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
Me Qera
 • €500

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE ISH RAJONIT,DURRES.

 • €500
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Shitur
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 6, PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €53,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €34,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT VIENNA, GOLEM,DURRES.

 • €34,000
Kompleksi Vienna, Rruga Viena, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj