SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €62,000
Featured Shitur
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
Featured

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • €62,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 1 ballkon!E ndricueshme gjate gjithe dites.Kati i 3 i nje pallati mjaft cilesor me ashensor.
INFO:

0695300573
SIPERFAQE-(102 m2)

 • Adresa Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 2001
 • Zona Ish Rajoni i Policise
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 4:03 pm
 • Cmimi: €62,000
 • Siperfaqe: 91 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Viti Ndërtimit: 2009
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 3

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VILA E ZOGUT DURRES!

 • €110,000
Rruga Teodor Komneni 1080, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €160,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES!

 • €160,000
Rruga Anastas Durrsaku 1077, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Featured
Shitur
Featured
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH!

 • €26,000
Rruga Apulia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 6 , ISH RAJONI I POLICISE, DURRES.

 • €100,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj