SHITET APARTAMENT 2+1 VOLLGA,DURRES.

 • €72,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 VOLLGA,DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €72,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 2, 2021 at 10:56 am
 • Cmimi: €72,000
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

 • €65,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €85,000
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €33,000

SHITET APARTAMENT 1+1 KOMPLEKS ROTONDO,PLEPA,DURRES.

 • €33,000
Arapaj plepa, SH56, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES,PLAZH,DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli