SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER, DURRES.

 • €114,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €114,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon i cili disponon pamje nga deti dhe eshte i lidhur me dy dhomat e gjumit dhe dhomen e ndenjes. Orientimi i tij eshte i favorshem gje qe e ben apartamentin te jete i ekspozuar ndaj diellit.Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor dhe te mirmbajtur.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 9:36 am
 • Cmimi: €114,000
 • Siperfaqe: 114 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BANKES NOA, MUZEUMI, DURRES.

 • €62,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €50,000

SHITET DUPLEX 2+1+2 PRANE BASHKISE, QENDER, DURRES.

 • €50,000
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MIAMI BEACH 2,GOLEM,DURRES.

 • €31,000
Miami Beach Bar & Restaurant, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €55,000
Hotel Majestic, SH4, Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj