SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VOLLGA, DURRES.

 • €170,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €170,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone . Orientimi i tij eshte i favorshem gje qe e ben apartamentin te jete i ekspozuar ndaj diellit gjithe diten. Gjithashtu disponon nje pamje te mrekullueshme nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 19 banim te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 29, 2022 at 8:19 am
 • Cmimi: €170,000
 • Siperfaqe: 130 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 19
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €50,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE URA E DAJLANIT,DURRES!

 • €50,000
Rruga Adria 17, Durrës 2001, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €98,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €98,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €46,900

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH, DURRES.

 • €46,900
Luxury Adriatik Hotel & SPA, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALL PELIKANIT, PLAZH,DURRES.

 • €42,000
Pasticeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala