SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RROTES KUQE ,PLAZH ,DURRES.

 • €92,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE RROTES KUQE ,PLAZH ,DURRES.

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • €92,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati cilesor me ashensor .

 • Adresa Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 20, 2022 at 12:11 pm
 • Cmimi: €92,000
 • Siperfaqe: 165 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PISHAVE TE BUTA,GOLEM,DURRES,

 • €53,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €84,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT MAJESTIC GOLEM, DURRES.

 • €84,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €86,000

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

 • €86,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €215

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €215
Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala