SHITET APARTAMENT 2+1+TARACE RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

 • €58,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1+TARACE RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €58,000

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ka tarace te shfrytezueshme me dalje nga apartamenti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te qytetit.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 17, 2021 at 12:56 pm
 • Cmimi: €58,000
 • Siperfaqe: 82 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PLUS TARACE PRANE ISHRAJONIT TE POLICISE,DURRES!

 • €85,000
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
Featured
 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH,DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 weeks ago
 • €300/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA,DURRES!

 • €300/muaji
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala