SHITET APARTAMENT 3+1 AFER DEGES SE POLICISE,DURRES’

 • €63,000
Featured Per Shitje
2000, Durrës 2000, Albania
Featured

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER DEGES SE POLICISE,DURRES’

2000, Durrës 2000, Albania
 • €63,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje,1 kushine e vecuar,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor.Ndricim natyral i te gjitha ambjenteve. INFO: 0695300573 SIPERFAQE-(123m2) CMIMI: (63000€)  

 • Adresa 2000, Durrës 2000, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 2001
 • Zona Drejtoria e Policise
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on October 30, 2020 at 9:09 am
 • Cmimi: €63,000
 • Siperfaqe: 123 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Viti Ndërtimit: 2004
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

 • €300
Poliklinika, Rruga Nazmije Vigani, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €38,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL LEONARDO,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €38,000
Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €125
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €250

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj