SHITET APARTAMENT 3+1 MBRAPA TREGUT TE MADH INDUSTRIAL , RRUGA GLAUKIA , DURRES .

 • €57,000
Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 MBRAPA TREGUT TE MADH INDUSTRIAL , RRUGA GLAUKIA , DURRES .

Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • €57,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashk me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e shtat te nje pallati cilesor.

 • Adresa Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on January 8, 2021 at 12:12 pm
 • Cmimi: €57,000
 • Siperfaqe: 107 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DETIT RRUGA PAVARESIA, PRANE HOTEL ADRIATIK, DURRES.

 • €75,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KISHES TE VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €110,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €60,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLSIT, LAGJA 17 ,DURRES.

 • €60,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €85

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 MBRAPA GJYKATES SE APELIT SHKOZET,DURRES.

 • €85
Shkozet, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli