SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALLE DETIT VOLLGA,DURRES!

 • €139,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALLE DETIT VOLLGA,DURRES!

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €139,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 dhome depo,2 tualete,3 ballkone me pamje te mrekullueshme te detit.Kati i 9 i nje pallati cilesor me ashensor.Mobilim bashkekohor dhe i pa perdorur. INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on October 21, 2020 at 12:21 pm
 • Cmimi: €139,000
 • Siperfaqe: 160 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT,DURRES.

 • €250
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 QENDER GOLEM ,DURRES.

 • €30,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

 • €350
Poliklinika, Rruga Cajupi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Shitur
 • €43,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PLAZH DURRES!

 • €43,000
Hotel Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj