SHITET APARTAMENT 3+1, PRANE KMY, MUZEUMI, DURRES.

 • €67,000
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1, PRANE KMY, MUZEUMI, DURRES.

Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €67,000

Përshkrimi

📐 126 m²
🔑 Kati i 4
🛏 Nr. I Dhomave të Gjumit 3
🛁 Nr. I Tualeteve 1
🏙 Nr. I Ballkoneve 2

—————————
💶 Cmimi 67000 €
📍 Prane KMY, Muzeumi, Durres.
—————————
📩 [email protected]
☎️ +355 69 530 0573

 • Adresa Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on November 26, 2020 at 1:55 pm
 • Cmimi: €67,000
 • Siperfaqe: 126 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISHRAJONIT,DURRES!

 • €65,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, RROTA E KUQE, PLAZH, DURRES.

 • €160
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, CURRILA, DURRES

 • €320
Rruga e Currilave, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT PLAZH,DURRES!

 • €250/muaji
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj