SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

 • €68,000
Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • €68,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 9  jo te fundit te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on December 6, 2021 at 12:11 pm
 • Cmimi: €68,000
 • Siperfaqe: 105 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €46,900

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH, DURRES.

 • €46,900
Luxury Adriatik Hotel & SPA, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €350/muaji
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €175
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH,DURRES.

 • €200
Palace Hotel & Spa Durrës, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli