SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI,DURRES!

 • €86,000
Rruga Aleksander Goga 300, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI,DURRES!

Rruga Aleksander Goga 300, Durrës, Albania
 • €86,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje 1 dhome depo,1 tualet te madh dhe 1 oborr 40 m2.

 • Adresa Rruga Aleksander Goga 300, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 3:06 pm
 • Cmimi: €86,000
 • Siperfaqe: 40 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €120,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE,QENDER, DURRES.

 • €120,000
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €110,000
L1, Shetitorja, Durrës 2001, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €43,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE VOLLGA, DURRES.

 • €43,000
Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj