SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA HYSEN KERTUSHA, DURRES.

 • €58,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA HYSEN KERTUSHA, DURRES.

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • €58,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen,3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues prane rruges kryesore.

 • Adresa Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 22, 2021 at 12:41 pm
 • Cmimi: €58,000
 • Siperfaqe: 102 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €110,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KISHES TE VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €110,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT RRUGA MUJO ULQINAKU,DURRES.

 • €42,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 weeks ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 TE MALI I ROBIT!

 • €42,000
Kodra e Robit, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €120,000

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZHD,PRANE AMFITEATRIT,DURRES.

 • €120,000
Amfiteatri Boutique Hotel Durres, Rruga Kalase, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala