SHITET APARTAMENT 3+1 VOLLGA,DURRES.

 • €127,000
Shëtitorja Vollga, Rruga Xhamia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 VOLLGA,DURRES.

Shëtitorja Vollga, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • €127,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkon.Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati cilesor me pamje nga deti .

 • Adresa Shëtitorja Vollga, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 5, 2022 at 10:17 am
 • Cmimi: €127,000
 • Siperfaqe: 160 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DANUBIT, DURRES.

 • €235
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €85,000

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €85,000
Lulishtja Treni, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €59,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PAS DEGES SE POLICISE,DURRES!

 • €59,000
Drejtoria e Policise Durres, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €32,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €32,000
Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli