SHITET APARTAMENT MEPAMJE NGA DETI NE VOLLGA,DURRES!

 • €85,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT MEPAMJE NGA DETI NE VOLLGA,DURRES!

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €85,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhom gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe dy ballkone me pamje pothuajse nga te gjitha anet.Totalisht i mobiluar, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati teper cilesor me ashensor dhe parking te garantuar me siguri 24 ore. INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on December 20, 2021 at 2:25 pm
 • Cmimi: €85,000
 • Siperfaqe: 126 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT , DURRES .

 • €67,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €200
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 5 PRANE ISH RAJONIT,DURRES.

 • €75,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €500/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €500/muaji
Rruga Taulantia Pallati nr. 1, 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj