SHITET BIZNESI PRANE BULEVARDIT DYRRAH, DURRES.

 • €23,000
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania

SHITET BIZNESI PRANE BULEVARDIT DYRRAH, DURRES.

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • €23,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shitet aktiviteti bar caffe ne katin 0 te nje pallati ekzistues .
Ambienti eshte me siperfaqe 65 m2 , i organizuar ne nje ambient bar caffe , dhe nje tualet .
Ambjenti ofrohet i arreduar , ne gjendje shume te mire njekohesisht ne gjendje pune , prane bulevardit Dyrrah .

Cmimi per shitje : 23.000€
Cmimi per qera mujore : 850€

 • Adresa Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 25, 2022 at 11:43 am
 • Cmimi: €23,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Shitur

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPEN ME QERA AMBIENTE ZYRASH PRANE BASHKISE, QENDER, DURRES.

 • €500
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE PRANVERES QENDER,DURRES.

 • €370
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago
 • €2,700

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES.

 • €2,700
Adorions Palace, Tirana - Durres Highway, Tirana, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €210
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj