SHITET DUPLEX 2+1+2 PRANE BASHKISE, QENDER, DURRES.

 • €50,000
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania

SHITET DUPLEX 2+1+2 PRANE BASHKISE, QENDER, DURRES.

Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • €50,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Duplexi eshte i organizuar ne nje apartament 1+1 ne katin e trete dhe ne nje garsoniere ne katin e katert.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 44 m² i cili eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe nje tualet.

Garsonieria ka nje siperfaqe prej 44,8 m² i cili eshte i organizuar ne nje dhome, nje tualet dhe nje verande.

Ndodhen ne nje pallat ekzistues ne qender te qytetit.

 • Adresa Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 13, 2021 at 12:47 pm
 • Cmimi: €50,000
 • Siperfaqe: 88.8 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA, DURRES.

 • €450
Shëtitorja
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago
 • €46,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE,VOLLGA, DURRES.

 • €46,000
Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES.

 • €165
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES.

 • €225
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala