SHITET PAPAFINGO 2+1 PERBALLE PICERI ERDOGAN PLAZH, DURRES.

 • €75,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET PAPAFINGO 2+1 PERBALLE PICERI ERDOGAN PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €75,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Papafingo organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh. Disponon pamje nga deti.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 2, 2021 at 12:58 pm
 • Cmimi: €75,000
 • Siperfaqe: 140 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €145,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €145,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €270/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PERBALL TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €270/muaji
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €82,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE,PISTA KOSOVES,PLAZH,DURRES.

 • €82,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1, SIPER BAR OSLO , VOLLGA , DURRES.

 • €35,000
Vollga Promenade, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala