SHITET SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE NE KENETE,DURRES.

 • €110,000
Kënetë, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE NE KENETE,DURRES.

Kënetë, Durrës, Albania
 • €110,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia organizohet nga 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen ,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon.

Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi 110 m2 dhe siperfaqe trualli 360 m2.

 • Adresa Kënetë, Durrës, Albania
 • Qyteti Kënetë
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 7, 2022 at 9:01 am
 • Cmimi: €110,000
 • Siperfaqe: 360 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 1

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €110,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €110,000
Keneta e Durresit, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garazh: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €28,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE FABRIKES SE MAKARONAVE, SPITALLE, DURRES

 • €28,000
Rruga Shengjini, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
11 months ago
Per Shitje
 • €150,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE KODRES SE VILES SE ZOGUT,DURRES!

 • €150,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €90,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE RRUGES KUMINI,DURRES!

 • €90,000
Rruga Petraq Boshnjaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala