SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE QERRET,DURRES.

 • €100,000
Qerret, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE QERRET,DURRES.

Qerret, Durrës, Albania
 • €100,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia organizohet nga 10 dhoma dhe 4 banjo .Siperfaqja totale e truallit eshte 1000m² ndersa siperfaqe ndertimi  320m².
Ka orientim te favorshem dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Adresa Qerret, Durrës, Albania
 • Qyteti Qerret
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 28, 2022 at 12:23 pm
 • Cmimi: €100,000
 • Siperfaqe: 1000 m²
 • Dhoma Gjumi: 8
 • Tualete: 4
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €165,000

SHITET VILE 3 KATESHE QENDER, SHIJAK.

 • €165,000
Shijak, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 3
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €69,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 4+1 .LAGJA 13,RROTA E KUQE ,PLAZH DURRES!

 • €69,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €300

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE PRANE STADIUMIT, DURRES.

 • €300
Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
9 months ago
Shitur
 • €105,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1, LAGJA 18, DURRES.

 • €105,000
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala