SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE PRANE ROTONDOS SE SHKOZETIT,DURRES.

 • €80,000
Rruga Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE PRANE ROTONDOS SE SHKOZETIT,DURRES.

Rruga Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €80,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia organizohet ne 2 kate, kati i pare nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, 1 tualet dhe verande. Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

 • Adresa Rruga Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on November 2, 2022 at 11:32 am
 • Cmimi: €80,000
 • Siperfaqe: 160 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Shtepi Duplex
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj