SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1, RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

 • €150,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1, RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €150,000

Përshkrimi

Shtepia eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon oborr dhe vend parkimi. Ka mundesi ndertimi dhe ne 2 kate te tjera. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar. Disponon 120 m² ndertim dhe 290 m² truall.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 17, 2021 at 2:33 pm
 • Cmimi: €150,000
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE , SIPER GJYKATES , RRUGA DESHMORET E STANIT ,DURRES .

 • €140
Rruga Deshmoret e Stanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 months ago

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE, LAGJA 18, DURRES

 • €125
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
6 months ago
 • €285,000

SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!

 • €285,000
SH49 99, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Shtepi
Detaje
10 months ago
 • €120,000

SHITET SHTEPI PRIVATE KATI I 2 2+1+ AMBIENT BIZNESI , PRANE TREGUT FRUTA PERIME NISHTULLA.DURRES.

 • €120,000
Tratori Nishtulla, Rruga Lidhja Shqiptare e Prizrenit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
1 month ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala