SHITET SHTEPI PRIVATE+AMBIENT BIZNESI, PRANE CEZMES FERRES,LAGJA 8 DURRES.

 • €100,000
Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE+AMBIENT BIZNESI, PRANE CEZMES FERRES,LAGJA 8 DURRES.

Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania
 • €100,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Siperfaqja totale truall 270 m²
Siperfaqja  ndertim 125 m²
Kati i pare perbehet nga 1 dhome ndenje me kuzhinen te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.Shtepia disponon kopesht dhe vend parkimi.

 • Adresa Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 26, 2021 at 7:58 am
 • Cmimi: €100,000
 • Siperfaqe: 125 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €200
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Pronotuar
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

 • €65,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €150,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,CURRILA,DURRES.

 • €150,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €150

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE,ISH FIDANISHTJA,DURRES.

 • €150
Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli