SHITET SHTEPI PRIVATE,PRANE DREJTORISE SE POLICIS,DURRES.

 • €90,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE,PRANE DREJTORISE SE POLICIS,DURRES.

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €90,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia disponon nje siperfaqe prej 350 m² Truall dhe
80 m² Ndertim.

 • Adresa Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 4:19 pm
 • Cmimi: €90,000
 • Siperfaqe: 350 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €250,000

SHITET VILE 3 KATESHE LAGJA 18, RRUGA AGIMI, DURRES.

 • €250,000
Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 5
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €35,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE KENETE,DURRES.

 • €35,000
Ish keneta, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €140

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE , SIPER GJYKATES , RRUGA DESHMORET E STANIT ,DURRES .

 • €140
Rruga Deshmoret e Stanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €285,000

SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!

 • €285,000
SH49 99, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Shtepi
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj