SHITET SHTEPI PRIVATE,PRANE DREJTORISE SE POLICIS,DURRES.

 • €90,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE,PRANE DREJTORISE SE POLICIS,DURRES.

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €90,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia disponon nje siperfaqe prej 350 m² Truall dhe
80 m² Ndertim.

 • Adresa Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 10, 2022 at 5:11 pm
 • Cmimi: €90,000
 • Siperfaqe: 350 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €69,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 4+1 .LAGJA 13,RROTA E KUQE ,PLAZH DURRES!

 • €69,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €140

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE , SIPER GJYKATES , RRUGA DESHMORET E STANIT ,DURRES .

 • €140
Rruga Deshmoret e Stanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €90,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE RRUGES KUMINI,DURRES!

 • €90,000
Rruga Petraq Boshnjaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €35,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE KENETE,DURRES.

 • €35,000
Ish keneta, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli