SHITET SUPER APARTAMENT 4+1+2 VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €220,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania

SHITET SUPER APARTAMENT 4+1+2 VILA E ZOGUT, DURRES.

Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • €220,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 204 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 4 dhoma gjumi, 2 tualete. Gjithashtu ne dhomen e ndenjes disponon nje fasade xhami qe ofron pamje te mrekullueshme nga vila, deti dhe qyteti. Apartamenti ka nje mobilim bashkohor.

 • Adresa Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 9:57 am
 • Cmimi: €220,000
 • Siperfaqe: 204 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 6 , ISH RAJONI I POLICISE, DURRES.

 • €100,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €85,000

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES!

 • €85,000
Rruga Dalip Peza 2186, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €170
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

 • €65,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj