SHITET SUPER DUPLEX PRANE PALLATIT TE SPORTIT, DURRES.

 • I DISKUTUESHEM
Ramazan Njala Sports Complex, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania

SHITET SUPER DUPLEX PRANE PALLATIT TE SPORTIT, DURRES.

Ramazan Njala Sports Complex, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • I DISKUTUESHEM

Përshkrimi

📐 290 m²
🔑 Kati i 8 dhe 9 ( me ashensor )

Kati i 8 organizohet ne :
🛏 Nr. I Dhomave të Gjumit 3
🛁 Nr. I Tualeteve 3

Kati i 9 organizohet ne :
🛋 Nr I Dhomave te Ndenjes 1
🍽 Nr I Kuzhinave 1
🪑 Nr I Dhomave Studio 2
🛁 Nr I Tualeteve 1
🏙 Nr. I Ballkoneve 2

—————————
💶 Cmimi i diskutueshem
📍 Prane pallatit te sportit,Durres.
—————————
📩 [email protected]
☎️ +355 69 530 0573

 • Adresa Ramazan Njala Sports Complex, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 22, 2020 at 12:51 pm
 • Cmimi: I DISKUTUESHEM
 • Siperfaqe: 290 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 4
 • Tipi: Duplex
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj