SHITET TOKE NE KEPIN E RODONIT, PRANE REZIDENCES SE VILAVE PRIVE.

 • €185,000
Kepi i Rodonit, Albania

SHITET TOKE NE KEPIN E RODONIT, PRANE REZIDENCES SE VILAVE PRIVE.

Kepi i Rodonit, Albania
 • €185,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Toka eshte e pershtatshme per ndertim pasi ka nje siperfaqe prej 5350 m², dhe ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme .

 • Adresa Kepi i Rodonit, Albania
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 13, 2021 at 9:33 am
 • Cmimi: €185,000
 • Siperfaqe: 5350 m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €180,000

SHITET TRUALL PRANE SPITALIT RAJONAL,DURRES!

 • €180,000
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Toka
Detaje
3 years ago
Shitur
 • Contact for price

SHITET TRUALL BREGDET NE ZONEN E CURRILAVE,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Toka
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €90,000
Per Shitje
 • €82,000

SHITET TOKE NE SPITALLE, DURRES.

 • €82,000
Romira sh.p.k Import & Export, Rruga Princ Vidi, Durrës, Albania
 • Toka
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj