SHITET TRUALL BUZE RRUGE , GOLEM, DURRES.

 • €32,000
Golem, Albania

SHITET TRUALL BUZE RRUGE , GOLEM, DURRES.

Golem, Albania
 • €32,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Trualli ka nje siperfaqe prej 500 m² , ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi.

 • Adresa Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on December 22, 2021 at 4:50 pm
 • Cmimi: €32,000
 • Siperfaqe: 500 m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €82,000

SHITET TOKE NE SPITALLE, DURRES.

 • €82,000
Romira sh.p.k Import & Export, Rruga Princ Vidi, Durrës, Albania
 • Toka
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €90,000
Shitur
 • €90,000

SHITET TRUALL ME SIP 340M2 NE DURRES!

 • €90,000
Rruga Kadri Pirro 59, Durrës, Albania
 • Toka
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €59,000

TOKE PER SHITJE,KATUND SUKTH.

 • €59,000
Sukth, Albania
 • Toka
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj